dokumento kontekstinė informacija

dokumento kontekstinė informacija
dokumento kontekstinė informacija statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Informacija apie dokumento sandarą, turinį ir aplinką, sudaranti būtinas ir pakankamas sąlygas dokumento autentiškumui ir prieinamumui užtikrinti. atitikmenys: angl. contextual information; metadata rus. контекстная информация šaltinis Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatymas (Žin., 1995, Nr. 107-2389; 2004, Nr. 57-1982)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужна курсовая?

Look at other dictionaries:

  • contextual information — dokumento kontekstinė informacija statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Informacija apie dokumento sandarą, turinį ir aplinką, sudaranti būtinas ir pakankamas sąlygas dokumento autentiškumui ir prieinamumui… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • metadata — dokumento kontekstinė informacija statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Informacija apie dokumento sandarą, turinį ir aplinką, sudaranti būtinas ir pakankamas sąlygas dokumento autentiškumui ir prieinamumui… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • контекстная информация — dokumento kontekstinė informacija statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Informacija apie dokumento sandarą, turinį ir aplinką, sudaranti būtinas ir pakankamas sąlygas dokumento autentiškumui ir prieinamumui… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”